işitme cihazını takmak

1. İşitme cihazını kulağınızın arkasına yerleştirin.

isitme cihazi takma 1 - işitme cihazı nasıl takılır ve nasıl çıkarılır

2. işitme cihazı nın hoparlör telinin kıvrımını başparmağınızla işaret parmağınızın arasında tutun. Kulaklığın kulak kanalı deliğine dönük olması gerekir.

isitme cihazi kulak ici yerlestirme - işitme cihazı nasıl takılır ve nasıl çıkarılır

3. Hoparlör teli başınıza dayanana kadar işitme cihazı kulaklık ucunu nazikçe kulak kanalınıza doğru itin.

isitme cihazi kulak kanalina yerlestirme - işitme cihazı nasıl takılır ve nasıl çıkarılır

işitme cihazını çıkartmak

işitme cihazı nın kulaktan nasıl çıkartılacağını ve pil yuvasını açarak nasıl kapatacağınızı anlatım:

Nasıl işitme cihazı çıkartılır

Kulaktaki
sol/sağ işaretlerine dikkat edin

işitme cihazları, her bir kulağın özelliklerine göre ayarlanır, bu da sol işitme cihazınızın sağdakine göre farklı ayarlandığı anlamına gelir. Kulak arkası stillerde sağ veya sol kulak olarak kolayca ayırt edebilmek için işitme cihazı pil yuvası içerisine renkli işaretler uygulanabilir.

Günümüzde milyonlarca insan, sevdiklerinden ve tutkunu oldukları şeylerden uzakta bir hayat yaşıyor. Bunun tek nedeni iyi işitememeleri. Ancak böyle olmak zorunda değil. Bunu kabul etmiyoruz. Ve fark yaratabileceğimizi biliyoruz. işitme cihazı bir insanın işitme becerisini eski haline getirmenin hayatı nasıl değiştirdiğinin farkındayız.

işitme cihazı

Ama doğal olarak huzursuz ve memnuniyetsiziz. Çünkü işitme kaybı olan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz.
Dünya çapında işitme uzmanları olarak faaliyet gösteren ortaklarımızla birlikte, işitme cihazı işitme engelliler için güçlükleri ortadan kaldırarak ve herkesin sesin güzelliğini yeniden yaşamasına yardımcı olmak için yeni ve yenilikçi yöntemler bularak işitme kaybına sürülen bu lekeyle mücadele etme konusunda tam taahhüt veriyoruz.

Hayatta ne kadar net duyarsak o kadar çok duyulmamızı sağlayabiliriz! Sesler dünyayla aramızdaki bağdır ve ailemizle, arkadaşlarımızla ve çevremizdeki insanlarla etkileşimde bulunmamızı sağlarlar. Canlılar olarak bağlantı aramızdır. Ancak şu soruyu kendinize sorun: Bir sesi duyamıyorsanız o ses ne kadar iyidir?

İşitme sorunu yaşayan bir aile bireyinizin olması ya da yakınınızda böyle birinin bulunması zorlu olabilir. Önemsediğiniz insanlara yardımcı olmak için, bu insanlara iyi işitmeye giden yolun düşündüklerinden daha yakın olduğunu göstermek amacıyla bir destek sistemi inşa etmek hayati öneme sahiptir. 

işitme cihazları bazı insanların işitme cihazı takmayı düşünürken karşılaştıkları engelleri anladığımız için bunu başarmada size yardımcı olmak için buradayız. Etfal işitme cihazları İstanbul