işitme cihazları sektörü çok çeşitli olabilir . Pek çok farklı marka , model ve özellik var, birçoğu hangi işitme cihazı nın işitme kaybı olan için en iyi olabileceğini merak ediyor. Umutsuzluğa kapılmayın! Etfal işitme cihazları merkezi olarak, mükemmel işitme cihazını bulma arayışınızda anlamlı rehberlik sağlamaya yardımcı olmak için yanınızda !

En iyi işitme cihazlarını, işitme cihazı seçmeye ilişkin ipuçlarını veya işitme cihazı kullanımına daha kolay alışmaya yönelik tavsiyeleri mi arıyorsunuz? Bu bilgiler ister sizin ister sevdiğiniz birisi için gerekli olsun farketmez; yardımcı olmak için buradayız.

İlk adım, sizin veya sevdiğiniz birisinin işitme kaybı olup olmadığını belirlemektir. Evinizin konforunda Çevrimiçi İşitme Testini tamamlayabilirsiniz. Veya işitme uzmanınıza ulaşabilirsiniz

Phonak işitme cihazları

Tüm Phonak işitme cihazları net ve doğal ses, mükemmel konuşma anlama, alçak sesli konuşmayı güçlendirme, mesafe iyileştirme ve kişiselleştirilmiş gürültü azaltma özelliği sunar.

Virto M-Titanium, Virto B-Titanium, CROS B-R, Audéo B dahil olmak üzere Phonak işitme cihazı ürün grubunun tamamı ürünlerimiz kısmında bulabilirsiniz

Signia NX

Siemens Signia Nx İşitme Cihazı mükemmel özellikleri ile sizleri bekliyor. Sigina ( Siemens ) işitme sektörüne yön veren yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Signia yeni ürün modeli olan Nx ile birlikte bir çok yeni çep telefonu yazılımını ve işitme cihazı üzerinde kullanıcıya yaşamında kolaylıklar sağlayacak bir çok yeniliğe imza attı.

Own Voice Processing Sayesinde Mükemmel Sesler!

İşitme kaybı doğal işitme deneyiminizi kısıtlar. Şimdi işitme yeteneğinizi olağanüstü yüksek bir seviyeye çıkarabilir ve kendi ses işlemeniz le yeni Signia işitme cihazlarındaki Own Voice Processing (OVP ™) sayesinde doğanın kendi sesini bile koruyabilirsiniz.

Widex Evoke

Widex Evoke, makine öğrenme teknolojisini kullanması nedeniyle listeyi yaptı . Evoke, gerçek dinleme ortamlarında A / B karşılaştırmaları yapmanıza izin vererek tercihlerinizi öğrenebilir . Ses A veya Ses B’yi tercih ediyorsanız Evoke uygulamasına bildirin ve geri bildiriminiz Evoke işitme cihazlarının sesini kişiselleştirmek için kullanılır. Bu , çeşitli dinleme ortamlarında gelişmiş ses kalitesi ve daha fazla dinleme konforu sağlar.

Ayrıca Evoke, çeşitli zorlu dinleme ortamlarına otomatik olarak uyum sağlayabilir ve gürültülü dinleme durumlarında konuşma netliğini artırmak için iki farklı sıkıştırma stratejisi uygulayabilir.

Odyologlar hangi işitme cihazlarını tercih ediyor?

  • En iyi ses kalitesi
  • En iyi pil ömrü
  • Para için en iyi değer
  • En iyi güvenilirlik
  • En iyi bağlantı
  • En iyi şarj edilebilirlik
  • En iyi estetik
  • En iyi uyum kolaylığı
  • En iyi kullanım kolaylığı
  • En iyi ürün desteği