Menu
Hesabınız

Hakkımızda

Etfal İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

Hizmet vermeye başlamış olduğu 2001 yılından bu yana birçok ilke imza atan etfal işitme cihazları dünya da hayatımızı şekillendiren modern teknolojik gelişmeleri takip eden yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışmalarını sürdürmktedir.

İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri Phonak Widex ve Signia işitme cihazları ve odyoloji konusunda faaliyet göstermekte olan bir işitme çözümleri sağlayıcısıdır.

Dünya çapında işitme uzmanları olarak faaliyet gösteren ortaklarımızla birlikte, işitme engelliler için güçlükleri ortadan kaldırarak ve herkesin sesin güzelliğini yeniden yaşamasına yardımcı olmak için yeni ve yenilikçi yöntemler bularak işitme kaybına sürülen bu lekeyle mücadele etme konusunda tam taahhüt veriyoruz.

Phonak, 70 yılı aşkın süredir en modern işitme çözümlerini geliştirme, üretme ve dağıtma taahhüdü vermektedir. Bir Alman markası olan SİEMENS Signia ve Danimarka firması olan WİDEX işitme cihazları ile birlikte işitme cihazı alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek bol ürün çeşidimiz perakende mağazamız İstanbul hizmet sunmaktayız.

Şuan, sektördeki Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Etfal işitme cihazları ve uygulama merkezleri sağlık sektöründe her konuda önderliğine devam etmek için çalışmaktadır.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .