Menu
Hesabınız

Teknik Servis

 • Etfal İşitme Cihazları Merkezlerinde Phonak İşitme Cihazları, widex işitme Cihazları ve Signia İşitme Cihazlarının Bakımları ve Teknik Servis hizmetini merkezlerimizde yaptırabilirsiniz.


  Etfal İşitme Cihazları uygulama ve satış merkezi olarak İstanbul’da 5 şubemiz bulunmaktadır, her marka ve model işitme cihazı tamiri ve bakımı şubelerimizde ve merkezlerimizde itina ile yapılmaktadır.


  Garanti süresi dolmuş veya garanti kapsamı dışında olan işitme cihazlarınızı kendi teknik servis ekibimiz ile teknik bakımları, parça değişimleri ve mini onarımını bünyemizde yapmaktayız.

  İşitme cihazı teknik servis ekibimiz öncelikle işitme cihazınızın sorunu tespit ediyor ve işitme cihazınıza gereken parçaların veya yapılacak işlemlerin bilgisini sizleri iletiyor, yapılacak işlemlerin onayını sizlerden aldıktan sonra işitme cihazınızın tamirini veya bakımını gerçekleştiriyoruz.

              

               İşitme cihazı Teknik Servis Ve Bakım Hizmetleri

   

        Bakım Hizmetlerimiz                                  Teknik Servis Hizmetlerimiz

  • Filtre Değiştirme                                                      -Devre Değişimi
  • Biapor Kalıp Değişimi                                            -Kabin Değişimi
  • İşiteme Cihazı Bakımları                                       -Mikrofon Değişimi  
  • Genel Kontrol Ve bakımları                                  -Hoparlör Değişimi                                          
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .