Menu
Hesabınız

Widex Menu işitme cihazı

Widex Menu işitme cihazı
Widex Menu işitme cihazı
Widex Menu işitme cihazı
Widex Menu işitme cihazı
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Widex Menu işitme cihazı
Widex Menu işitme cihazı
Widex Menu işitme cihazı
Widex Menu işitme cihazı
Widex Menu işitme cihazı

Widex ’in Menu serisi işitme cihazı

İşitme kaybınız olduğunda, size ve bütçenize uygun işitme cihazı çözümünü bulmanız her zaman kolay değildir.

İyi bir seçim ile gelecek harika sesler!

Widex’in Menu serisi ile, gereksiniminiz olan özellikleri, sizin için gerekli olmayan ekstralar için ödeme yapmadan tam olarak seçebilirsiniz.

Temel Menu seçeneği, kolay dinleme için size harika sesler sunuyor ve ötmeyi en aza indirmek üzere en son teknoloji ile geliyor. Ayrıca, değişen dinleme ortamlarınıza bile uyum sağlayabilir. Bu genellikle, daha pahalı işitme cihazlarında bulunan bir özelliktir.

Gereksinimlerinize uygun

En iyi ses kalitesiyle, daha özel bir cihaz isterseniz, bu durumda bir diğer seçenek de daha fazla kanal eklemektir. Ayrıca, eşsiz kulak çınlaması programımız ya da gürültülü ortamda daha iyi konuşma anlaşıla bilirliğine yönelik teknolojimiz gibi daha fazla özellik istiyorsanız, bunlar ilave edilebilir.

Verdiğimiz bilgiler Sadece, sağlık hizmeti profesyonelinizden, sizin için en iyi olanı bulmanız konusunda size yardımcı olmasını isteyin. Seçeneklerden bazılarının ülkeye bağlı olabileceğini lütfen unutmayın.

Ama endişelenmeyin! Menu, ek özellikler olsun ya da olmasın, net ve doğal sesler sağlamaktadır.


Widex Menu Size Birçok Avantaj Sağlar

Hepimiz değişik yaşam tarzlarına sahibiz ve farklı Menu kombinasyonları, sağlık uzmanlarınızın ihtiyaçlarınız doğrultusunda mükemmel çözümü bulmasını kolaylaştırıyor.

Burada, her yaşam tarzı için bir seçenek var

Yaşam tarzınız ya da dinleme gereksinimleriniz ne olursa olsun, sağlık hizmeti profesyoneliniz sizin için bir Menu konfigürasyonu tavsiye edebilir. Aşağıda birkaç örnek verilmiştir:

Profesyonel Yaşam

İş, toplantılar ve meslektaşlara konuşma yapmak için ideal – yani, örneğin konuşma anlaşılabilirliğinin olmazsa olmaz olduğu ortamlar.

Aktif Yaşam

Spordan keyif alıyorsanız ya da sadece gerek fiziksel gerekse sosyal olarak faal biriyseniz, Menu, gürültülü ortamlarda size yardımcı olacak şekilde tasarlanabilir.


Aile ortamı

Evde arkadaşlarınız ya da aileniz ile rahatlarken ya da partnerinizle bir yürüyüşe çıkarken mükemmel.

Konfor

Evin konforlu ortamının tadını çıkarın. Konuşmaları net bir şekilde işitin ve konuşma programımızla, işitme cihazınızdan en yüksek verimi alın.

Ayrıca, tüm bunların da ötesinde, çok çeşitli seçkin model ve şık renkler arasından seçim yapabilirsiniz

0₺
Vergiler Hariç: 0₺
  • Stock: In Stock
  • Model: widex00010
  • SKU: widex00010
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .