Menu
Hesabınız

Signia Motion NX

Signia Motion NX
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Signia Motion NX

Signia Motion NX 

Modern işitme cihazı gerçek potansiyelini keşfedin

Kendi sesini en doğal haliyle işitme deneyimi ve kablosuz şarj rahatlığının sağlam bir gövdede buluşması.

Yakın arkadaşlarla doğa yürüyüşü yapmak, iş yerinde rekabette bir adım önde olmak ya da müzik listenizden en sevdiğiniz şarkıları dinlemek, Motion™ Charge&Go doğal işitme deneyimiyle birlikte, siz ne yapmayı isterseniz isteyin size her zaman eşlik eder.


Motion Charge&Go’yu uyurken tam şarj edip sabah yeni güne hazır olduğunuzda, o da tüm gün size eşlik etmeye hazır. Ayrıca dayanıklı gövdesiyle gün içinde karşılabileceğiniz zorluklara karşı da her zaman yanınızda.

Dünya’nın ilk akustik-hareket sensörlerine sahip

kanıtlanmış Signia Xperience teknolojisi üzerine kurulu Motion X işitme cihazları, kullanıcıların her hareketine adapte olur. Motion X, kullanım esnekliği için Li-ion şarj teknolojisi ve telefon görüşmeleri, müzik ve daha fazlası için Bluetooth bağlantısı ile donanımlıdır.


Özellikler:

Bluetooth Bağlantısı

Şarj edilebilir

AI Dijital Asistan

Otomatik Durum Algılama


Odyolojik performansta lider

En son işitme yenililiklerimiz ikonik tasarımla lider odyolojik performans sunar. Devrim niteliğindeki akustik-hareket sensörleri üzerine kurulu kanıtlanmış Signia Xperience YourSound teknolojimizi Li-ion şarj edilebilirlik ve Bluetooth bağlantısı ile birleştirerek kullanıcıların her zaman en önemli anlarına odaklanmasını sağlarlar.


İşitme kalitesini Motion X’e yükseltmek için bazı nedenler


Tek seferlik tam şarj ile 61 saate kadar kullanım

Pil değiştirme ile uğraşmaya gerek yok: Bu modern çok yönlü cihazlar yeniden şarj edilebilir ve tek bir şarjla 61 saate kadar muazzam bir kullanım sağlar!

Gelişmiş konuşma anlama

Kullanıcıların çevredeki tüm sesleri en net şekilde duymasını sağlar, gürültüde bile.

Mükemmel ses

En yeni Signia Xperience ses sistemi, son teknoloji, yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunar.

Otomatik durum algılama

Kullanıcılar artık her türlü zorluğa hazır olabilir çünkü ses sensörleri her türlü akustik duruma adapte olur.

Xperience kullanıcılarının yüzde 90’ından fazlası hareket halindeyken daha doğal bir işitme deneyimi yaşadığını bildiriyor.*

Doğru uygulama için zarif tasarım

Daha küçük tasarıma sahip bu süper güçlü cihaz, hem süper özellikler hem de süper bir uygulama sunuyor.

Her durumda mükemmeli yakalayın

Bağımsızlığı korumak ve en iyi performansı sergileyebilmek, orta-ileri işitme kaybı olan kişilerin temel endişeleridir. Kimse işitme kaybı ile tanımlanmak ya da sınırlanmak istemez, ihtiyaçları olan günlük hayatlarında özgürlüğü sunacak işitme çözümleri.

Signia olarak bu konsepti anlıyoruz ve bir sonraki seviyeye taşıyoruz. Böylece, işitme kayıplarının seviyesi fark etmeksizin kullanıcılara mükemmeli yakalayacakları işitme çözümleri sunabilirsiniz.

0₺
Vergiler Hariç: 0₺
  • Stock: In Stock
  • Model: Signia00013
  • SKU: Signia00013
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .