Menu
Hesabınız

Signia Motion X

Signia Motion X
Signia Motion X
Signia Motion X
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Signia Motion X
Signia Motion X
Signia Motion X
Signia Motion X

Signia Motion X 

Modern BTE’lerin gerçek potansiyelini keşfedin

Signia olarak sadece iyi işitmenin yeterli olmadığını ve her durumun farkında olan, şık, yüksek performansa sahip işitme cihazlarına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Yeni Motion X şarj edilebilir BTE serimiz en iyi performansını sergilemek isteyenler için ideal çözümleri sunar.

Şık ve daha küçük tasarımdan, tam donanımlı Super Power'a kadar bu yenilikçi işitme cihazları, modern hayatın dinamiklerini yansıtır ve yüksek teknoloji BTE performansını yepyeni bir seviyeye taşır.

Modellerimiz

Motion Charge&Go X

Motion Charge&Go P X

Motion Charge&Go SP X

Dünya’nın ilk akustik-hareket sensörlerine sahip

kanıtlanmış Signia Xperience teknolojisi üzerine kurulu Motion X işitme cihazları, kullanıcıların her hareketine adapte olur. Motion X, kullanım esnekliği için Li-ion şarj teknolojisi ve telefon görüşmeleri, müzik ve daha fazlası için Bluetooth bağlantısı ile donanımlıdır.


Özellikler:

Bluetooth Bağlantısı

Şarj edilebilir

AI Dijital Asistan

Otomatik Durum Algılama


Odyolojik performansta lider

En son işitme yenililiklerimiz ikonik tasarımla lider odyolojik performans sunar. Devrim niteliğindeki akustik-hareket sensörleri üzerine kurulu kanıtlanmış Signia Xperience YourSound teknolojimizi Li-ion şarj edilebilirlik ve Bluetooth bağlantısı ile birleştirerek kullanıcıların her zaman en önemli anlarına odaklanmasını sağlarlar.


İşitme kalitesini Motion X’e yükseltmek için bazı nedenler


Tek seferlik tam şarj ile 61 saate kadar kullanım

Pil değiştirme ile uğraşmaya gerek yok: Bu modern çok yönlü cihazlar yeniden şarj edilebilir ve tek bir şarjla 61 saate kadar muazzam bir kullanım sağlar!

Gelişmiş konuşma anlama

Kullanıcıların çevredeki tüm sesleri en net şekilde duymasını sağlar, gürültüde bile.

Mükemmel ses

En yeni Signia Xperience ses sistemi, son teknoloji, yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunar.

Otomatik durum algılama

Kullanıcılar artık her türlü zorluğa hazır olabilir çünkü ses sensörleri her türlü akustik duruma adapte olur.

Xperience kullanıcılarının yüzde 90’ından fazlası hareket halindeyken daha doğal bir işitme deneyimi yaşadığını bildiriyor.*

Doğru uygulama için zarif tasarım

Daha küçük tasarıma sahip bu süper güçlü cihaz, hem süper özellikler hem de süper bir uygulama sunuyor.

Her durumda mükemmeli yakalayın

Bağımsızlığı korumak ve en iyi performansı sergileyebilmek, orta-ileri işitme kaybı olan kişilerin temel endişeleridir. Kimse işitme kaybı ile tanımlanmak ya da sınırlanmak istemez, ihtiyaçları olan günlük hayatlarında özgürlüğü sunacak işitme çözümleri.

Signia olarak bu konsepti anlıyoruz ve bir sonraki seviyeye taşıyoruz. Böylece, işitme kayıplarının seviyesi fark etmeksizin kullanıcılara mükemmeli yakalayacakları işitme çözümleri sunabilirsiniz.

0₺
Vergiler Hariç: 0₺
  • Stock: In Stock
  • Model: Signia00012
  • SKU: Signia00012
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .