Menu
Hesabınız

Signia Motion Charge&Go Nx

Signia Motion Charge&Go Nx
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Signia Motion Charge&Go Nx

Signia Motion Charge&Go Nx

Motion Charge&Go Nx, Signia Nx’in bütün avantajlarını Li-ion pil ile kablosuz şarj ve Bluetooth bağlantısı ile birleştirir. Kolay kullanım, üstün ses kalitesi, kullanışlı ses aktarım seçenekleri ve kolay uygulama seçenekleri ile Motion Charge&Go Nx, hemen herkese uygun işitme çözümü.

Li-ion şarj edilebilirlik sayesinde üstün BTE, ayrıca tam bağlanabilirlik ve kendi sesini en doğal haliyle işitme deneyimi.

İnanılmaz derecede çok yönlü Motion Charge&Go Nx

Signia Nx’in bütün avantajlarını bir araya getirdi, Li-ion batarya ile güçlendirilmiş kablosuz şarj edebilme ve kusursuz Bluetooth bağlantısı. Bu özellikleri kullanması çok rahat çünkü kablosuz şarj dayanaklı tasarımla bütünleşti.

İnanılmaz derecede çok yönlü Motion Charge&Go Nx, Signia Nx’in bütün avantajlarını bir araya getirdi, Li-ion batarya ile güçlendirilmiş kablosuz şarj edebilme ve kusursuz Bluetooth bağlantısı. Bu özellikleri kullanması çok rahat çünkü kablosuz şarj dayanaklı tasarımla bütünleşti.


Çok çeşitli kullanım ihtiyaçları için ideal olan Motion Charge&Go Nx,

şunları sağlar:

rahat kabullenme için kendi sesini en doğal işitme deneyimi,

rahat kullanım, ve

zahmetsizce TV, müzik ve telefon konuşmalarının tadını çıkarma imkanı.

Motion Charge&Go Nx’in yüksek kapasiteli Li-ion bataryası yüksek Bluetooth bağlantısını destekler ve kullanıcıların yüksek kalitede uzun süreli ses akışı yapmalarına imkan sağlar. Uyurken bataryalarını şarj ettiklerinde işitme cihazlarının duymak istedikleri sesleri her zaman aktardığına güvenebilirler.

Kullanıcıların artık batarya değiştirmekle ilgili sorun yaşayacaklarına dair endişenmelerine gerek yok. Bu kablosuz şarj sistemi ile cihazlar ihtiyaç olduğunda şarj edilerek kullanıcılarını özgüvenle dolduracak.

İşitme cihazı Özellikleri

Ultra HD e2e ve Bluetooth bağlantısı

Sağlam bir performans için yeniden şarj edilebilir Lityum-ion batarya
Dayanıklı gövde

0₺
Vergiler Hariç: 0₺
  • Stock: In Stock
  • Model: Signia00015
  • SKU: Signia00015
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .