Menu
Hesabınız

Brilliant™ Signia Silk X En görünmez işitme Cihazı

Brilliant™ Signia Silk X En görünmez işitme Cihazı
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Brilliant™ Signia Silk X En görünmez işitme Cihazı

Brilliant™ Signia Silk X

Silk X – Anında uygulanabilen en görünmez işitme deneyimi 

Brilliant™ Signia Silk X, her şeyden önce gizliliğe değer verenler için ideal işitme çözümüdür. Kullanıma hazır tek CIC Signia Xperience platformumumuzda mevcuttur ve anında uygulanabilen küçük boyutuyla en net konuşma anlayışı sunar. Silk X, adapte edilebilir yumuşak silikonlu Klik Sleeve’ler ile kullanılır ve kullanım konforu ve güvenli uygulama sunar. Klik Sleeve’lerin çoğu kulak anatomisine ve işitme ihtiyacına uygun 4 farklı boyutu mevcuttur. Silk X tüm performans seviyelerinde mevcuttur.

Brilliant™ Signia Silk X En iyi konuşma anlayışı

Signia’nın ikinci nesil stereofonik tek mikrofon yönselliği, kullanıcıların hayatın akışından kopmamaları için her ana en iyi şekilde odaklanır. Bir yandan Signia Xperience'ın büyük farkındalığını korurken, diğer yandan zor dinleme koşullarında konuşmayı vurgulamak için en küçük cihazda bile yönsel hassasiyet sağlar. Ayrıca, Signia Xperience'ın dinamik akustik çevre işleme (DSP) özelliği sayesinde gerektiğinde arka plan gürültüsünün azaltılması da mümkündür.

Brilliant™ Signia Silk X

Kullanıma hazır tek CIC Signia Xperience platformumumuzda mevcuttur ve anında uygulanabilen küçük boyutuyla en net konuşma anlayışı sunar. Esnek silicon Klik Sleeve’leri sayesinde Silk X kulak içine güvenle yerleşir.

Signia app Kullanıcıların tüm ihtiyaçları bir arada

Signia app kullanıcılara cihazlarını uzaktan uzaktan kontrol imkanı sunar. Aynı zamanda uygulamada yer alan TeleCare ile işitme cihazları hakkında danışmak ya da geri bildirimde bulunmak için işitme sağlığı uzmanı ile iletişim kurabilirler.

Signia TeleCare

Sınıfının en iyisi deneme başarısı için kanıtlanmış uzaktan hizmetimizden yararlanın.

Kullanımı daha rahat ve kolay Signia App, Signia’nın şimdiye kadarki tüm uygulamalarını kendi bünyesinde toplar. Signia Assistant ve TeleCare’i de kapsadığından, cihaz uygulama sürecinize sorunsuz bir şekilde dahil olur ve kullanıcıların ofisinizden uzaktayken sizinle iletişim halinde kalmalarını kolaylaştırır. Sonuç, daha hızlı, daha hassas bir cihaz uygulama sürecidir – işinizi kolaylaştırır, kullanıcıyı memnun eder.

0₺
Vergiler Hariç: 0₺
  • Stock: In Stock
  • Model: Signia00018
  • SKU: Signia00018
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .