Menu
Hesabınız

Widex

 WIDEX MOMENT
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Brand: Widex Model: eft0008
WIDEX MOMENT ™ BU SES HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİRŞimdiye kadar harika bir işitme cihazı bile her zaman bir işitme cihazı gibi ses çıkarmıştır.Kişiye Özel Doğal SesWidex, tüm kullanıcılarına doğal sesi iletmek için çaba sarf etmektedir.  Ses iletimini bu denli bireysel hale getirmek için yapay zeka kull..
0₺
Vergiler Hariç:0₺
Widex Beyond İşitme Cihazı
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Brand: Widex Model: widex0001
Widex Beyond İşitme CihazıWIDEX BEYOND™ EN İYİLERİN DÜNYASINI SUNARWidex işitme cihazları zaten en iyi sesi sunmakta artık çevrenize bağlı kalmanın da en iyi yollarını sunuyor.Yeni WIDEX BEYOND™ iPhone’a özel işitme cihazlarının en iyi sesine sahip Bluetooth, DEX iletişim cihazları ve Tele..
0₺
Vergiler Hariç:0₺
WIDEX BEYOND Z™
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Brand: Widex Model: etfoooo1
WIDEX BEYOND Z™  EN İYİ SESLENDİRMEYE SAHİPŞARJ EDİLEBİLİR İŞİTME CİHAZIPilin bitmesini dert etmeden, gün boyu üstün ses kalitesi ve aktarımı işitme cihazı deneyimleyin. Etkin tasarımından dolayı, şarj edilebilir işitme cihazları arasında BEYOND Z en düşük pil tüketimine sahiptir.İŞİTME CİHAZI ..
0₺
Vergiler Hariç:0₺
WIDEX DREAM
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Brand: Widex Model: eft00010
WIDEX DREAM İŞİTME CİHAZIWidex işitme cihazları işitme kaybınızda herhangi bir işitme cihazı işitme yetinize yardımcı olabilir. Ama size özel bir işitme cihazı  sizin için gerçek sesleri sağlamayı hedefler. WIDEX DREAM™ işitme cihazları ise tam olarak bunu sağlamaktadır.Dream İşitme CihazlarıEğ..
0₺
Vergiler Hariç:0₺
WIDEX EVOKE™
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Brand: Widex Model: eft0002
WİDEX EVOKE İŞİTME CİHAZIWIDEX EVOKE™ işitme cihazı, işitme kaybı yaşadığınız ilk günden başlayarak daha doğal bir işitme deneyimi sunar. Yapay Öğrenme teknolojili SoundSense (Ses Algısı) ile evrimleşen işitme. İnteraktif seçenekler, dinleme deneyiminizi kolayca biçimlendirmenize yardım ed..
0₺
Vergiler Hariç:0₺
Widex Menu işitme cihazı Widex Menu işitme cihazı
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Brand: Widex Model: widex00010
Widex ’in Menu serisi işitme cihazıİşitme kaybınız olduğunda, size ve bütçenize uygun işitme cihazı çözümünü bulmanız her zaman kolay değildir.İyi bir seçim ile gelecek harika sesler!Widex’in Menu serisi ile, gereksiniminiz olan özellikleri, sizin için gerekli olmayan ekstralar için ödeme yapmadan t..
0₺
Vergiler Hariç:0₺
WIDEX UNIQUE
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Brand: Widex Model: dftr0003
WIDEX UNIQUE İŞİTME CİHAZIWidex unıque işitme cihazı “İşİtmede yeni ufuklar”WIDEX UNIQUETM işitme cihazı ile nerede ne yapıyor olursanız olun daha fazla ses işitmenizi sağlar.HAYATINIZI DOYASIYA YAŞAYINWidex UNIQUE işitme cihazlarını benzerlerinden üstün kılan özellikler neler?Daha geniş ses aralığı..
0₺
Vergiler Hariç:0₺
Widex Vital işitme cihazı Çünkü Hayat Duymaya Değer! Widex Vital işitme cihazı Çünkü Hayat Duymaya Değer!
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Brand: Widex Model: widex00011
Widex Vital işitme cihazı, Çünkü Hayat Duymaya Değer!Widex işitme cihazları üstün ses kalitesiyle tanınmaktadır. Widex Vital işitme cihazı ürün yelpazesi de istisna değildir. Geniş ses resminin keyfini çıkarmanız için yumuşak sesleri, işitilebilecek hale gelene kadar güçlendirir ve böylece konuşmanı..
0₺
Vergiler Hariç:0₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .