Menu
Hesabınız

Brilliant™ Signia Motion X

Brilliant™ Signia Motion X
Yeni Ürün Yeni Ürün1
Brilliant™ Signia Motion X

Signia olarak sadece iyi işitmenin yeterli olmadığını ve her durumun farkında olan, şık, yüksek performansa sahip işitme cihazlarına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Yeni Motion X şarj edilebilir BTE serimiz en iyi performansını sergilemek isteyenler için ideal çözümleri sunar.

Şık ve daha küçük tasarımdan, tam donanımlı Super Power'a kadar bu yenilikçi işitme cihazları, modern hayatın dinamiklerini yansıtır ve yüksek teknoloji BTE performansını yepyeni bir seviyeye taşır.

Dünya’nın ilk akustik-hareket sensörlerine sahip

kanıtlanmış Signia Xperience teknolojisi üzerine kurulu Motion X işitme cihazları, kullanıcıların her hareketine adapte olur. Motion X, kullanım esnekliği için Li-ion şarj teknolojisi ve telefon görüşmeleri, müzik ve daha fazlası için Bluetooth bağlantısı ile donanımlıdır.

En son işitme yenililiklerimiz ikonik tasarımla lider odyolojik performans sunar. Devrim niteliğindeki akustik-hareket sensörleri üzerine kurulu kanıtlanmış Signia Xperience YourSound teknolojimizi Li-ion şarj edilebilirlik ve Bluetooth bağlantısı ile birleştirerek kullanıcıların her zaman en önemli anlarına odaklanmasını sağlarlar.


0₺
Vergiler Hariç: 0₺
  • Stock: In Stock
  • Model: Signia0001
  • SKU: signia0001
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .